НФАФУ об’єднує в собі все більше важливих і кращих речей. Тепер до американського футболу та здорового способу життя долучаються і екологічні проекти.

Нагадаємо, цього року пройшов електромобільний марафон Київ-Монте-Карло. Стартувало ралі на Михайлівській площі. Мета змагань — привернути увагу жителів планети до проблем захисту довкілля та зниження викидів вихлопних газів шляхом переходу на екологічно чистий вид транспорту. Марафон був покликаний стимулювати будівництво стаціонарних заправних станцій для електромобілів і сприяти збільшенню парків електричних авто в країнах Європи. Четвертий електромобільний марафон здійснив свою подорож з Києва до Монте-Карло через 10 країн та 17 міст Європи. Маршрут склав 2800 кілометрів. Загалом в марафоні на повну дистанцію взяли участь 6 команд. Загальна кількість учасників досягло 56 електромобілів і 15 електричних велосипедів.

345Активну участь в організації події взяв віце-президент НФАФУ Андрій Білий, який виступив віце-президентом Організаційного Комітету Електромобільного Марафону Київ-Монте-Карло 2015. До речі, Андрій нагороджував переможців марафону в категорії «гібридні авто».

Президент Національної федерації американського футболу — Павло Тесленко та  Андрій Білий провели робочу зустріч, на якій було прийнято рішення об’єднати загальні зусилля для подальшої підтримки спільних екологічних проектів України та Європи.

 

Павел ТесленкоЗа словами Павла Тесленка, ця гонка несла інформаційно-освітній аспект та зацікавила не лише політиків а й широке коло громадськості. Теперь Україна вписана в історію електромобільного марафону. Участь НФАФУ в подібних проектах дозволить показати країнам Європи нашу готовність внести вклад в екологічне чисте майбутнє. Також, це дозволить налагодити партнерські відносини з учасниками екопроектів та дасть можливість зацікавити їх американським футболом, які в перспективі можуть стати співорганізаторами матчів серед команд України та країн Європи.