Як розповів президент команди «Монархи» Сергій Грицак, за 2015 рік в місті Рівне вже набрано три групи дітей, які навчаються американському футболу. На сьогоднішній день 45 дітей 1998-2005 років народження проходять офіційні тренування. Старша група додатково займається з дорослою командою у тренажерному залі.

Тренує дітей особисто Сергій Грицак, оскільки має відповідну освіту (Фізична реабілітація та фізичне виховання). Цього року ще один гравець команди «Монархи» Должанський Ярослав поступив на даний факультет і в майбутньому також матиме можливість стати тренером.

«У відкритті секції з американського футболу нам допомогло керівництво НФАФУ. В результаті зустрічі Президента Національної федерації американського футболу України Павла Тесленка та директора з маркетингу НФАФУ — Олени Якушкіної з очільником Рівне Володимиром Хомко, мер виразив готовність разом з федерацією та командою «Монархи» розвивати американський футбол в місті Рівне та наголосив про готовність адміністрації сприяти у відкритті тренувальної дисципліни з американського футболу в навчальних закладах міста», — розповів Сергій Грицак.
Раніше дітей тренували на стадіоні Мототрек, там де і грає команда Вищої ліги Рівне «Монархи». На даний час діти займаються у ЗОШ № 4 та ЗОШ № 6.

Монархи мають амбітні плани на цей рахунок і вже в наступному році планують збільшити кількість тренерів. За словами Сергія,  дітей, які мають бажання займатись американським футболом багато, є і ті, які займаються ним вже зараз, поза групами. Тому, команда планує відкрити ще одну вакансію тренера.

ziMAySObZFY